اسپم‌‌هاي فارسي‌زبان گسترش مي‌يابند

از مشكلاتي كه هكرها و ويروس‌هاي رايانه‌اي در محيط اينترنت براي كاربران ايجاد مي‌كنند كه بگذريم به دردسر ديگري مي‌رسيم كه كاربران اينترنت آن را Spam مي‌نامند। اكثر كاربراني كه مدتي طولاني است از اينترنت استفاده مي‌كنند، بدون شك تاكنون تعداد زيادي پيام الكترونيكي ناخواسته با موضوعات مختلف دريافت كرده‌اند.

كسب درآمد از خلأ قانون

مريم عسكري- دنياي اقتصاد
رشد علم و تكنولوژي و استفاده از دستاوردهايي كه براي تسهيل امور انسان به كار مي‌روند اگرچه به انجام بسياري از امور بشري سرعت و سهولت بخشيده است، اما گاه باعث بروز دردسرهايي هم مي‌شود। اينترنت كه امروزه نقش مهمي را در زندگي شخصي، جاري، تحصيلي و… افراد ايفا مي‌كند يكي از اين دستاوردها است. دستاوردي كه براي كاربرانش چندان هم بي‌ضرر و بي‌دردسر نيست.

دردسرهاي اينترنتي

از مشكلاتي كه هكرها و ويروس‌هاي رايانه‌اي در محيط اينترنت براي كاربران ايجاد مي‌كنند كه بگذريم به دردسر ديگري مي‌رسيم كه كاربران اينترنت آن را Spam مي‌نامند. اكثر كاربراني كه مدتي طولاني است از اينترنت استفاده مي‌كنند، بدون شك تاكنون تعداد زيادي پيام الكترونيكي ناخواسته با موضوعات مختلف دريافت كرده‌اند. برخي از اين پيام‌ها ادعا مي‌كنند كاربران را در مدت كوتاهي ثروتمند مي‌كنند، برخي آنها را به خريد كالاي خاصي تشويق كرده و گروهي وعده حضور محصولات جديدي را مي‌دهند.

ادامه مطلب را از اينجا بخوانيد

Share

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *