خرید/دانلود کتاب ان ال پی برای معلمان

NLP-For-Teachers

NLP براي معلمان: چگونه به كمك nlp آموزش موثري داشته باشيم موضوع: برنامه‌ريزي رواني و زباني برنامه‌ريزي رواني و زباني – راهنماي آموزشي نويسنده:فاريا لزردوستي ناشر: مدير فلاح ۱۴۲ صفحه – رقعي (شوميز) – چاپ ۱ – ۱۰۰۰ نسخه ۹۷۸۶۰۰۷۴۷۵۱۵۷ ۹۷۸  تاريخ نشر:۹۳/۱۲/۲۵ كد ديويي:۱۵۸.۱  زبان كتاب:فارسي محل نشر:البرز – كرج

خلاصه:

بنیان گذاران این علم ریچارد بندلر Richard Bandlerدانشجوی روانشناسی ,و جان گریندر John Grinder استاد زبان شناسی بودند که در سال 1975 این علم را به جامعه معرفی کردند. این دو محقق دریافتند که با روش الگو سازی از نخبگان جامعه و مطالعه بر روی طرز رفتار وبرخورد آنها و دقت در زبان بدن , کلام , لحن صدا, به مدل هایی خواهند رسید که اگر از این مدل ها در شغل ها و حرفه های دیگر هم استفاده شود نتایج معجره آسایی خواهد داشت . مطالعه ابتدایی انها بر روی افراد نوابغ جامعه از جمله دکتر فردریک پرلز- ویرجینا ساتیر درمانگر – میلتون اریکسون پزشک و روان شناس بود که همگی در حرفه و شغل شان منحصر به فرد و بی نظیر و یک الگوی موثر بودند. از ترکیب این سیستم و روان شناسی مدرن , علم nlp به وجود امد. به کمک این الگوسازی این دو محقق توانستند به این سوال پاسخ بگویند که چطور دو شخص در شرایط یکسان عملکردهای متفاوتی از خود نشان می دهند .

مولف هدفش از تحریر این کتاب را بدین شرح بیان می کند:

معلم اگر به راستی دانا باشد از شما نمی خواهد که به خانه دانش او درآیید بلکه شما را به آستانه ذهن تان راهبری می کند.( جبران خلیل جبران) آیا شما می توانید ادعا کنید که تنها داشتن مدرک عالیه تحصیلی وسابقه کار یک معلم, در امر آموزش موثر به شاگردانش کفایت می کند؟ آیا می توانید ادعا کنید معلمی همواره در امر تدریسش موفق است که چندین کتاب و مقاله نوشته و خوانده باشد؟ آیا تا به حال شنیده اید: که استادی بار علمی اش زبانزد دیگران است به طوری که همکارانش برای برطرف کردن نقاط ضعف خود , به او مراجعه می کنند , ولی خود در امرآموزش مفاهیم و حتی نحوه کلاس داری و ارتباط موثر با شاگردانش , ناکارآمد ومشکل دار است ؟ آیا تا به حال با معلم یا استادی برخورد کرده اید که با آنکه سطح معلوماتش در حد همان کتاب درسی و جزواتش بوده ولی آنچنان در امر آموزش و نحوه کلاس داری و ارتباط موثر با شاگردانش , متبحر و کاردان است که شاگردانش برای داشتن درس با او سر از پا نمی شناسند.؟ همه ی این سوالها من را بر آن داشت که به دنبال جوابی قانع کننده و قابل فهم و قابل دسترس بگردم خدا را شاکرم که توانستم با علم nlp اشنا شوم و در کلاس هایش با میل و رغبت شرکت کنم و در نهایت توانستم پاسخ بسیاری از سوال هایم را در آن علم پویا بیابم. لذا به کمک این علم جدید روانشناسی nlp و شرکت در کلاس های nlp , همچنین تجربیات شخصی چندین ساله خود و با جستجو در سایت ها و مقالات و همچنین الگو سازی از معلمین سرآمد این حوزه , مطالبی را نوشته و در اختیار دیگر مشتاقان و دل سو ختگان در امراموزش قرار می دهم. باشد که این دست نوشته هایم چراغ راهی برای آنانی باشد که می خواهند همواره در نور و روشنایی حقیقی حرکت کنند.

این کتاب به دو روش در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است:

  1. دانلود کتاب در قالب فایل PDF به قیمت 10،000 تومان(لینک دانلود بلافاصله بعد از پرداخت وجه در اختیارتان قرار می گیرد) یا معادل رمزارز دیجیتالی آن

  2. خرید کتاب + هزینه ارسال به قیمت 40،000 تومان ( فرم دریافت آدرس پستی را همین حالا تکمیل نمایید)ارسال از طریق پست پیشتاز انجام شده و بین 48 ساعت تا 4 روز کاری زمان می برد.

پرداخت با ریال :

اضافه‌کردن به سبدخرید

 

======================================================

پرداخت با ارز دیجیتال:(جهت دانلود کتاب)

دانلود کتاب ان ال پی برای معلمان(نسخه PDF)

Price: ~1.00 USD
دانلود کتاب ان ال پی برای معلمان(نسخه PDF)


 

 

Share