تازه ترين اخبار

مي خواهم پنجره ها در يك صفحه جديد باز شوند.

خبر خوان كانون

اگر مايل به مرور سريع اخبار سايتهاي مورد علاقه خود هستيد، آدرس فيد آنها را وارد كرده و دكمه اينتر را فشار دهيد يا بر روي يكي از سايتهاي منتخب زير كليك نماييد.

ITanalyze

تحلیل وضعیت فناوری اطلاعات در ایران :: Iran IT analysis and news

Faviconتغییر مدیریت وزات ارتباطات به نفع فعالیت‌های مخابراتی است 16 Aug 2017, 3:09 pm

«امیدوارم مهندس جهرمی با رأی بالا اعتماد نمایندگان را کسب کند ، ایشان از مدیران جوان ، مصمم  ، قاطع و علاقه مند به مخابرات هستند . این شرکت را خوب  می شناسند و اهمیت آن را در توسعه کشور می داند و همواره حمایت خود را از مخابرات ایران نشان داده اند.»
به گزارش روابط عمومی و شرکت مخابرات ایران برات قنبری، رییس هیات مدیره این شرکت، ضمن بیان این مطلب، بر اهمیت تثبیت سیاست ها در شرکت مخابرات ایران تاکید کرد و گفت : امیدواریم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دولت دوازدهم، با همسویی بیشتر با برنامه های توسعه ای مخابرات آن را حمایت کنند.

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر  اینکه تحول ، تجربه تمام اپراتورهای جهانی و همگام با تغییرات فناوری های ارتباطی است گفت : حرکت برنامه تحول و توسعه در شرکت مخابرات ایران غیر قابل اجتناب و برگشت ناپذیراست .

وی اظهار داشت: قطار تحول و توسعه  شرکت متوقف نمی شود و منتظر کسی نمی ماند ، این مجموعه با هیات مدیره و مدیرعاملی هماهنگ و منسجم باید برای رسیدن به موفقیت در توسعه مخابرات تلاش کند تا این شرکت به شرایط مطلوب برسد و بتواند کشور را در تمامی فعالیت های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی در حوزه ICT یاری رساند.

مهندس قنبری، افزود: اگر در مسیر اجرای برنامه، افراد تغییر کنند، برنامه تغییری نمی کند و بدون هیچگونه وقفه، باید بر اساس زمانبندی های تعیین شده اجرا شود.

رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: روابط بین این شرکت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر اساس قوانین و اصول منطقی پایه گذاری شده و با تفکیک وظایف حاکمیتی ، مالکیتی  و مدیریتی ، شفاف سازی در فعالیت ها صورت گرفت وموجبات اعتماد متقابل بین این دو حوزه را فراهم کرد ، که این مسایل از تاثیر حضور اینجانب به عنوان معاون وزیر و رییس هیات مدیره شرکت مخابرات  در دو حوزه وزارت و مخابرات است.
وی از هماهنگی و انسجام بین مجموعه مدیریتی شرکت مخابرات ایران به عنوان یکی از امتیازات مهم در این دوره یاد کرد و گفت: به طور حتم، این انسجام و همسویی موجب تسریع در تصمیم گیری و تحقق اهداف خواهد شد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFavicon4 سال گذشته و 4 سال آینده 16 Aug 2017, 2:36 pm

علی شمیرانی - ابرقدرت‌ها و کشورهای استعمارگر فارغ از جهت و مسیری که در آن حرکت می‌کردند، یک شاخصه مشترک داشته و دارند و آن بهره‌گیری از قدرت رسانه‌ها و اقناع افکار عمومی بود، از هیتلر و ابزارهای رسانه‌ای آن دوران گرفته تا ترامپ و شبکه‌های اجتماعی امروزی.

ادامه مطلب


به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine