تازه ترين اخبار

مي خواهم پنجره ها در يك صفحه جديد باز شوند.

خبر خوان كانون

اگر مايل به مرور سريع اخبار سايتهاي مورد علاقه خود هستيد، آدرس فيد آنها را وارد كرده و دكمه اينتر را فشار دهيد يا بر روي يكي از سايتهاي منتخب زير كليك نماييد.

کتابخانه الکترونیکی کتاب سبز

مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

Faviconدانلود کتاب رمان همسفر گریز 17 Aug 2019, 8:41 pm

کتاب رمان همسفر گریز، داستان تکراری نگفتن‌هاست؛ یک عاشقانه‌ی آرام! شاید زیادی آرام!

هر‌ کس در دنیای درونش، با خودش و با خیلی‌ها حرف‌ها و فکرهایی دارد. گاه خجالت می‌کشید بگویید، گاه مصلحت نمی‌بینید بیان کنید و گاه “زمان” فرصت گفتن را از شما می‌گیرد. موضوع اصلی داستان و همین‌طور اکثر آدم‌های آن حقیقی هستند. 

در بخشی از کتاب رمان همسفر گریز می‌خوانیم:

در حیاط را که بست، دست برد زیر چانه و مقنعه را از سرش برداشت. صدای ساز از زیر زمین که یک سالی بود تبدیل به پاتوق هنری بچه‌ها شده بود می‌آمد. 
کلافه از پله‌ها بالا رفت. انقدر گرمش بود که به بوی خوش شیرینی که در راهرو پیچیده بود هم توجه نکرد. 
پشت در ایستاد و چند بار زنگ زد. همانطور که منتظر بود، دکمه‌های مانتو را باز کرد و فکر کرد مستقیم برود سراغ بطری آب خنک داخل یخچال. 
انتظارش که طولانی شد، کیفش را از شانه برداشت و به دنبال کلید گشت. در باز شد و شکوفه با لبخند گفت "شربت لیمو توی یخچال آماده‌س"
نفس وارد شد. 
- چرا درو باز نمی‌کنی؟!
- داشتم با تلفن صحبت می‌کردم. 
نفسی کیف و مقنعه را روی مبل رها کرد و به آشپزخانه رفت.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب دکوراسیون داخلی منزل 17 Aug 2019, 8:36 pm

کتاب دکوراسیون داخلی منزل از مجله ویستا به معرفی و بررسی نکات جالب و ارزشمندی در زمینه‌ی دکوراسیون داخلی اعم از نکاتی درباره سالن پذیرایی و اتاق نشیمن، اتاق‌خواب‌های فرانسوی و ویکتوریایی، اصول دکوراسیون آشپزخانه و راهنمای رنگ‌آمیزی دیوارها می‌پردازد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب من یک موز بودم 17 Aug 2019, 8:07 pm

کتاب من یک موز بودم نوشته‌ی محمدامین زینلی، داستانی کوتاه از زبان موزی است که به دنیای جدید آدم‌ها وارد می‌شود.

در بخشی از کتاب من یک موز بودم می‌خوانیم:

تعداد که زیاد شد، یک اشرفی تبدیل به یک سنگ بی‌بها می‌شود که در دنیا فقط نصیب او لگد خوردن از یک کودک دل پاک می‌شود و تمام دنیای او این می‌شود که این کودک ساده، روزی دوباره برگردد و به او دوباره لگد بزند. یا در بهترین دید، تبدیل به نمای یک کاخی از کاخ‌های پرسپولیس شود که برای دیدن نقش‌هایی که بر روی آن تراشیده‌اند از سراسر دنیا بیایند و خرج کنند و وقت بگذارند و حیرت زده به آن بنگرند. آیا تعداد بشر‌ها هم که زیاد می‌شود از اشرفی تبدیل به بی‌شرفی خواهد شد؟ بستگی به خودشان داشت. یک سنگ سنگ است ولی یک آدم می‌تواند انسان باشد!به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود ماهنامه امید زندگی - شماره 3 17 Aug 2019, 8:04 pm

ماهنامه امید زندگی - شماره 3 به بررسی ویژگی‌های کارآفرینان موفق، رونق تولید در گرو توان ملی و طبیعت بکر ایران می‌پردازد.

دربخشی از ماهنامه امید زندگی - شماره 3 می‌خوانیم:

کیامرز قاسمی زانیانی عضو هیات مدیره بانک کشاورزی در جمع مدیران و روسای شعب این بانک در استان تهران اظهار داشت: رونق تولید درگرو توان ملی کشور است و ما به عنوان تنها بانک تخصصی در بخش کشاورزی باید بتوانیم به موقع از تولید ملی حمایت کنیم.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان تهران، قاسمی زانیانی با اشاره به لزوم درک شرایط کنونی کشور و تامین نیاز مالی بخش کشاورزی توسط این بانک افزود: در این شرایط که دشمن دائماً درحال اعمال فشار اقتصادی به کشور است و اعتماد عمومی مردم را نشانه گرفته است؛ کیفیت خدماتی که ارائه می‌دهیم می‌تواند دررضایت مندی و جلب اعتماد مردم مؤثر باشد.

وی خاطر نشان کرد: لازمه این حمایت، جذب منابع ارزان قیمت است که جزوئراهبردهای اصلی بانک کشاورزی درسال جاری است. زانیانی تصریح کرد: رسالت دولت در بانک‌های تخصصی و توسعه‌ای پایین آوردن قیمت تمام شده تسهیلات است بنابراین باید بتوانیم منابع ارزان قیمت تری را در اختیار بهره برداران بخش کشاورزی قراربدهیم.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب حقایق شگفت انگیز علمی - جلد پنجم 17 Aug 2019, 3:55 am

کتاب حقایق شگفت انگیز علمی - جلد پنجم مجموعه‌ای از واقعیت‌های علمی در زمینه‌های گوناگون به صورت مصور است.

مرجع هر واقعیت علمی در زیر تصویر کتاب وجود دارد. این اثر به صورت دو زبانه‌ی انگلیسی و فارسی است و برای نوآموزان زبان انگلیسی نیز می‌تواند سودمند باشد. زمینه‌های علمی مطرح شده عبارتند از موضوعات پزشکی، مهندسی، اجتماعی، سیاسی، تاریخی و ... . با توجه به بهره‌گیری از تصاویر زیبا و جذاب، برای ارائه‌ی عمده‌ی مطالب مطرح شده در این اثر، فهم و درک آن‌ها بسیار راحت و جذاب است و برای عموم مخاطبان با هر سطحی از تحصیلات، سودمند خواهد بود.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 3 17 Aug 2019, 2:55 am

کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 3 شامل داستان‌هایی از نویسندگان ایرانی است که عضو کانون فرهنگی چوک هستند.

در بخشی از کتاب مجموعه داستان گروهی چوک 3 می‌خوانیم:

همسایه‌ی روبرویی مهمان دارد. صدای خنده‌ی مهمان‌های همسایه می‌آید. شاپور کباب درست می‌کند. بوی کباب همسایه‌ی روبرویی می‌آید. نادیا ذرت‌های بو داده را روی زمین پخش می‌کند. نسترن دعوایش می‌کند. نادیا گریه می‌کند. مادربزرگ نوه‌اش را در آغوش می‌گیرد و نادیا آرام می‌شود. همسایه‌ی روبرویی و مهمان‌های‌شان شام می‌خورند و موسیقی گوش می‌کنند:‌ ای همدم روزگار چونی بی من...به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب درهای آسمان 17 Aug 2019, 2:45 am

کتاب درهای آسمان اثر منصور تقی زاده، پیرامون دو موضوع مدیتیشن و زندگی نوشته شده است.

با توجه به این که در دنیای امروز، مردم به شدت از معنویت غافل شده‌اند و اکثریت توجهات به سمت و سوی بعد مادی و جسمانی معطوف شده است، انسان نیاز دارد در کنار عبادت، دقایقی از روز را به تفکر در خویشتن و خودشناسی بپردازد.

مدیتیشن همان راهی است که می‌توان برای جبران کمبودهای معنوی در پیش گرفت و با تداوم در انجام آن دقیقاً به گشایش همان چیزهایی دست یافت که همه می‌خواهند؛ یعنی درهای آسمان. هدف این کتاب تقویت بعد معنوی در کنار پرداختن به موفقیت فردی است. لذا قسمت دوم آن درباره‌ی زندگی نوشته شده تا شما خواننده‌ی گرامی علاوه بر اندیشیدن درباره‌ی موفقیت و رشد شخصی در مورد معنای زندگی و هدف آن نیز بیندیشید.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب رمان آن نیمه دیگر 15 Aug 2019, 8:41 pm

کتاب رمان آن نیمه دیگر درباره‌ی دختر یکی از قاضی‌های معروف تهران به اسم ترلان است. برخلاف چیزی که در خانواده‌‌اش رسم است، او اهل درس و مشق نیست و عشق رانندگی دارد.

در نتیجه‌ی پاپوشی که برای او درست می‌کنند، وارد گروهی می‌شود. آنجا از او انتظار دارند تا کارهایی را انجام دهد که وجدانش قبول نمی‌کند و بین دو راهی قرار می‌گیرد؛ بین زندگی خودش و زندگی دیگران. سرانجام زمانی که تصمیم قطعی را می‌گیرد، رویارویی با آن نیمه‌ی دیگرش مسیر نقشه‌هایش را عوض می‌کند.

در بخشی از کتاب رمان آن نیمه دیگر می‌خوانیم:

توی مغزم پر از فکرهای مختلف بود... ذهنم به سمت اشتباه‌هایی کشیده می‌شد که برای آدم راه جبران کردن نمی‌ذاشتند... اشتباه‌هایی که تا آخر اثراتشون می‌مونه... به مادری فکر کردم که بیرون اون اتاق توی جنون و دیوونگی دست و پا می‌زد... به پدری که کنترل اعصابش و کامل از دست داده بود... به برادری که به این زندگی پر از بی‌انگیزگی محکومش کرده بودم... نگاهم روی تخت خالی توی اتاقم سر خورد...

و حالا اون دختر... ترلان... می‌دونستم اون روز سایه من و تا خونه‌ی رضا تعقیب کرده بود... حتماً ترلان و اونجا دیده بود... وقتی که آوا توی ماشین بود... بعد امتحانش کرد... و بعد انتخاب کرد... انگار نحسی من ترلان و هم گرفتار کرده بود... و من فقط روی تخت دراز کشیده بودم... دستم به هیچ‌جا نمی‌رسید... مغزم دیگه کار نمی‌کرد... دیگه ظرفیت نداشتم...

 به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب روابط فردی 15 Aug 2019, 8:27 pm

کتاب روابط فردی از مجله ویستا به معرفی و بررسی مواردی اعم از "برای خودتان ارزش قائل شوید"، "چگونه یکدیگر را بهتر بفهمیم؟"، "گل هدیه‌ای با ارزش" و "چه توقعی دارید؟" می‌پردازد.

در بخشی از کتاب روابط فردی می‌خوانیم:

احترام، همه آن را می‌خواهند، معدودی به دستش می‌آورند. چرا؟ به شما خواهیم گفت چرا. احترام اکتسابی است؛ هرگز به کسی اهدا نمی‌شود. امروزه با هجوم مردم برای انجام دادن سراسیمه‌وار کارها، اندک افرادی دارای اراده، بردباری یا پشتکار مورد نیاز برای مورد احترام واقع شدن حقیقی می‌باشند. همانند نوشیدن یک قهوه اسپرسوی خوب، ایجاد احترام نیازمند زمان و در نظر گرفتن جزئیات ظریف است تا بتوان به بهترین نتیجه دست یافت.

احترام همچنین رابطه مستقیم با شهرت و اعتبار شما دارد. از خود جلوه‌ای متشخص بسازید، احترام به عنوان نتیجه ظاهر خواهد شد. روش‌هایی برای سرعت بخشیدن به این فرایند وجود دارد - حداقل برای کوتاه مدت - از طریق برخی راه‌های میان‌برد. برای مثال خود را در موقعیتی قرار دهید که بتوانید قدرت خود را بکار ببرید (قدرت حقیقی، نه در راس قدرت دربان باشگاه)، آن‌گاه مقدار معینی از احترام به شما اعطا خواهد شد، نه به دلیل اینکه استحقاقش را داشته‌اید، بلکه به این خاطر که موقعیت جدید شما این‌طور ایجاب می‌کند.

به روی کسی آب دهان نیندازید:
من با یک مامور عالی‌رتبه پلیس آن‌قدر دوستی عمیقی داشتم که می‌توانستم روی صورتش آب دهان بیندازم و از او بخواهم به دلیل این‌که سد راه آب دهانم شده، از من عذر خواهی کند، اما به خاطر "مقام" او از انجام چنین کار گستاخانه‌ای خودداری کردم. من برای مقام ریاست احترام قائل هستم، بنابراین به دلیل "مقام" او، به رئیس خود احترام می‌گذارم نه بخاطر آن‌چه که او انجام داده و مستحق احترام من شده است.

بنابراین بیایید واقیت‌گرا باشیم؛ اکثریت ما استطاعت تهیه بنز را نداریم، و درصد بسیار کمتری می‌توانیم موقیعتی قدرتمند را برای خود خریداری نماییم. با این شرایط چگونه می‌توانیم مقداری احترام را به‌سرعت کسب نماییم؟ در این قسمت هفت نکته وجود دارد که احترام شما را تضمین نمی‌کند اما شما را در جهتی صحیح هدایت خواهد کرد.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب ماهی سخنگو 15 Aug 2019, 8:26 pm

کتاب ماهی سخنگو نوشتۀ نورمن پیتمن، مجموعه‌ای شامل هفت داستان کوتاه و مصور برای کودکان و نوجوانان است.

مسئله آموزش نقش بسیار مهمی در زندگانی بشر از آغاز تا امروز داشته است. آموزش به ویژه در سنین کودکی و نوجوانی از اهمیت والاتری برخوردار می‌باشد. آموزش در سنین پایین همچون نقش زدن بر سنگ خارا در حافظۀ پویا و جستجوگر کودکان ماندگار باقی می‌ماند و الگوهای لازم را برای فعالیت‌های آتی آنان ارائه می‌دهد. 

آموزش از طریق قصه‌ها و داستان‌های تاریخی و افسانه‌ای به طور غیر مستقیم می‌تواند هدف‌های متعالی را به نسل‌های آینده‌ساز منتقل سازد و بدین ترتیب نمادهای خیر و شر را به آنان بشناساند و آن‌ها را در انتخاب اهداف خیر و دوری از افعال شر یاری رساند.

امروزه نقشی که داستان‌ها می‌توانند در زندگی انسان‌ها بر جا بگذارند، برای هیچ قوم و نژادی ناشناخته نیست لذا در هر کجای کره زمین از قطب شمال تا مناطق کوهستانی و کویری با قصه گوئی آشنائی دارند و الگوهای مورد نظرشان را از این طریق برای دیگران مطرح می‌سازند.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meزمان ايجاد صفحه 0.294 ثانيه.