تازه ترين اخبار

مي خواهم پنجره ها در يك صفحه جديد باز شوند.

خبر خوان كانون

اگر مايل به مرور سريع اخبار سايتهاي مورد علاقه خود هستيد، آدرس فيد آنها را وارد كرده و دكمه اينتر را فشار دهيد يا بر روي يكي از سايتهاي منتخب زير كليك نماييد.

کتابخانه الکترونیکی کتاب سبز

مرجع دانلود کتاب الکترونیکی

Faviconدانلود کتاب مبانی روانکاوی فروید 16 Aug 2018, 9:54 pm

کتاب مبانی روانکاوی فروید به قلم حمید تقدسی به بررسی مواردی اعم از همزاد پنداری، سیر مراحل تکامل و تکوین سازمان من، معرفی انواع مکانیزم‌های دفاعی و ناخودآگاه موجودیتی زنده و پویا دارد، می‌پردازد.

در بخشی از کتاب مبانی روانکاوی فروید می‌خوانیم:

خطاهای خواسته یا ناخواسته

در مناسبت‌های مختلف زندگی، بسیاری از عملکردهای ما، مطلقا یک اشتباه هستند. مفهوم اشتباه در عبارت ذکر شده چیست؟ بدون شک خطا و اشتباه را در یک چهارچوب قابل مقایسه باید ارزیابی کرد. " اشتباه" زمانی مفهوم پیدا می‌کند که مخالفت و انحرافی از یک "درست" بوجود آید. معیار چنین درستی برای ما، همان تحلیل‌های آگاهانه ماست. دروغگویی اگر یک اشتباه است، در مقایسه با تحلیل آگاهانه ایست که امر به راستگویی کرده بود. وگرنه یک دروغ می‌تواند عمل درستی تلقی شود؛ اگر تدبیر شعور آگاه آن را تأیید نماید.

بنابراین خطا و اشتباهی که از شخصیت ما سر می‌زند، انحراف و تضادیست که با احکام صادر از آگاهی خویش داشته‌ایم. ما اشتباه می‌کنیم، زیرا به دلیلی برخلاف آگاهی خویش عمل می‌کنیم. حال برخی از این خطاها آگاهانه است. به این معنا که با اراده‌ای آگاه برخلاف تدبیر شعور خویش عمل می‌کنیم. شعوراگاهم حکم به سخت کوشی و تلاش کرده، اما من رخوت و سستی را ترجیح می‌دهم. من آگاهانه مرتکب این خطا می‌شوم.

دراینجا بحث ما در مورد خطاهای آگاهانه نیست. زیرا بسیاری اوقات تمایلات آگاهانه و شاید ناخودآگاه ما بر تحلیل شعور آگاه غلبه پیدا کرده و یا با فریب و توجیه اصرار داریم برخلاف آنچه که می‌دانیم درست است عمل کنیم. هیچ انسانی صددرصد فرامین شعور آگاهش را اجرایی نمی‌کند و این نمایانگر ذات مختار آدمی است. بحث اصلی بر سر خطاها و اشتباهاتی است که ناخواسته مرتکب آن‌ها می‌شویم. تحلیل اینگونه خطاکردن، ما را به سرزمین اسرارآمیز ناخودآگاه رهنمون می‌کند. زیرا هیچ اراده آگاهانه‌ای برای تخلف مشاهده نمی‌شود...به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب رمان دارالمجانین 16 Aug 2018, 7:54 pm

کتاب رمان دارالمجانین نوشته‌ی سید محمد علی جمال زاده در مورد پسرک یتیمی هست که در خانه عموی ثروتمند و خسیسش زندگی می‌کند و عاشق دختر او بلقیس می‌شود اما عمو پسر را از خانه می‌راند. در این بین ماجراهایی اتفاق می‌افتد که پسر ترجیح می‌دهد خودش را به دیوانگی بزند تا در دیوانه خانه بستری گردد.

محمدعلی جمالزاده در دیباجه‌ی دارالمجانین می‌نویسد، توی دکان میرزا محمود کتابفروش نشسته بود که پیرزنی تعدادی کتاب برای فروش آورد. شوهر پیرزن به اتهام دزدی از دارالمجانین اخراج شده و از ترس بازخواست متواری است. جمالزاده کتابی از پیرزن می‌خرد. پیرزن به جای سه عباسی طلب جمالزاده، کاغذهای دست‌نویس لوله کرده‌ای به او می‌دهد. جمالزاده بعد از مدتی به سراغ کاغذهای دست‌نویس می‌رود، شروع به خواندن می‌کند و رمان دارالمجانین آغاز می‌شود.

سید محمد علی جمال زاده در سال 1319 کتابی انتشار داد به نام دارالمجانین. یکی از قهرمانان این کتاب دیوانه‌ای است به نام هدایت‌علی خان که در دارالمجانین اسمش را "مسیو" گذاشته بودند. انتشار این کتاب 4-5 سال پس از تکثیر بوف کور، در تهران ایجاد بحث و جنجال بسیاری کرد. و با نقل عین قسمتهایی از کتاب بوف کور در دارالمجانین آشکار بود که جمال زاده می‌خواسته در سلامت عقل و نبوغ صادق خان از خود تردید نشان دهد. شاید جمال زاده اولین کسی بود که آشکارا نویسنده‌ی نابغه‌ی بوف کور را در اجتماع مفلوک آن روز ایران دیوانه و اهل تیمارستان نامید و موجب شد از آن بهره‌برداری‌های درست و نادرست بسیار شود.

در بخشی از کتاب رمان دارالمجانین می‌خوانیم:

نور چشم نعیم التجار

شاه باجی خانم از شنیدن این حرف‌ها سراسیمه شده دو سه بار آب دهن را فرو برده با کلمات شکسته و بسته من‌من‌کنان گفت خیر خیر اشتباه می‌کنید. به جان عزیز خودت نباشد به جان رحیم و به کلام الله مجید که بلقیس هم طفلک شب و روز آب از گلویش پائین نمی‌رود و شش دانگ فکر و خیالش پیش پسر عمویش است. چرا هم نباشد مگر محمودم از کی کمتر است. مگر به این جوانی ماشاء‌الله ماشاءالله چشم و چراغ و اسباب رو سفیدی این دودمان نیست. مگر هنوز هم اسم پدر خدا بیامرزدت را که هر چه خاک اوست عمر تو باشد در سراسر این شهر به عزت و احترام نمی‌برند. مگر ماشاءالله هفت قرآن به میان امروز از حیث جمال و کمال کسی می‌تواند بالا دست تو در آید اگر پای حاج عمویت در میان نبود همین فردا خودم دست و آستین بالا می‌کردم و در همین خانه برای تو و بلقیسم یک عروسی راه می‌انداختم که وصفش را در کتاب‌ها بنویسند. از دو چشم کور شوم اگر دروغ بگویم ولی امان از دست حرص و طمع این مرد نه دلش به حال فرزند خودش می‌سوزد نه به حال فرزند برادر ناکامش، در این دنیا چشمش به جز پول هیچ چیز دیگری را نمی‌بیند. به آسمان نگاه نمی‌کنید مگر برای اینکه ستاره‌ها به شکل یک قرانی و دو هزاری هستند. اگر جدول قرآن از طلا نباشد هرگز باز نمی‌کند. شصت سال از عمرش رفته و هنوز فکر نمی‌کند که با این موهای سفید و این دندان‌های افتاده یک پایش لب گور است و موی حلوایش بلند است و فردا وقتی که چک و چانه‌اش را بستند از این همه دارائی و مال و منال به جز دو ذرع کفن و دو مثقال سدر و کافور با خود بیشتر نخواهد برد. حالا این همه روی هم گذاشته بسش نیست چشم طمع به مال دیگران هم دوخته است.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب بر چلیپای عشق (مجموعه غزل فارسی) 16 Aug 2018, 6:54 pm

کتاب بر چلیپای عشق (مجموعه غزل فارسی) مجموعه‌ای از 74 غزل کلاسیک به پیروی از شاعران کهن ایران، به قلم شهریار شریف زاده به رشته‌ی تحریر درآمده است.

در بخشی از کتاب بر چلیپای عشق (مجموعه غزل فارسی) می‌خوانیم:

شاهین دلم صید تو شد مرغ خوش آواز
دردا نتوان گفت ز افسانه‌ی این راز
در زیر پرش بود سپهر این خرد خام
تک سوخته بال است و تویی شهپر پرواز
بر خاک رهت رشک برم‌ ای شه امیدی
در دل ز کرم آی و بدان مرتبه انداز
عقلی که بزد خنده به افسون و کرامات
با شیوه‌ی چشمان تو شد مؤمن اعجاز
بیرون بشد از ملک سخن قصه‌ی این عشق
تا چون بشود شرح بدین صنعت ایجاز
در خانه‌ی تنهایی شب ماه تو گر نیست
هر دم غم عشق تو شدش مونس و دمساز
ما وصل نخواهیم که در قسمت ما نیست‌
ای دل چه زنی بیش از این زخمه بر این سازبه اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب جمع شیرین 16 Aug 2018, 5:54 pm

کتاب جمع شیرین جلد چهارم از مجموعه کتاب‌های زندگی به رنگ خدا، به بررسی شاخص‌های آرامش خانواده می‌پردازد.

سرفصل‌های این کتاب شامل موارد زیر است:

بخش ها:
مقدمه
بیان آیه و ترجمه
توضیح بیشتری از آیه
ویژگی‌های خانواده موفق
آسیب‌های پیش روی خانواده
نمونه‌هایی از آسیب‌های خانوادهبه اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب درآمدی بر خداشناسی فلسفی 15 Aug 2018, 11:10 pm

کتاب درآمدی بر خداشناسی فلسفی به قلم محسن جوادی به بررسی برهان وجوب، امکان و نقدهای آن و همچنین برخی مطالب عام در براهین دیگر فلسفی می‌پردازد.

بی‌تردید خداشناسی فلسفی به معنای خردورزی درباره مبدأ هستی، همزاد آدمی است و قدمتی به بلندای تاریخ اندیشه بشری دارد. اندیشه در باب خداوند عالم، جزء لاینفکی از حیات انسانی است و الهیات عقلانی، عهده‌دار این وظیفه خطیر است که با بهره‌گیری از روش تعقلی و به‌کارگیری ادله‌ای پر‌مایه و متقن، نیاز آدمی را به اندیشه‌ورزی در باب مقولات دینی به بهترین وجه پاسخ گوید و تأملات دینی او را سمت و سویی مناسب بخشد. از این روست که در کنار الهیات وحیانی، بخش قابل توجی از تلاش فیلسوفان و متکلمان متأله، مصروف تدوین و پردازش یک نظام جامع الهیات عقلانی شده است.

در بخشی از کتاب درآمدی بر خداشناسی فلسفی می‌خوانیم:

در جهان اسلام، اشاعره متوجه این نکته شدند که قبول اصل علیت با قدرت مطلقه خداوند، که مورد اعتقاد همه ادیان آسمانی است، تنافی دارد، و این اولین انگیزه آن‌ها در انکار علیت بود. البته آن چه ایشان انکار می‌کردند ارتباط و پیوستگی ضروری میان علت و معلول بود، ولی نوعی ارتباط را بین آنچه که علت و معلول خوانده می‌شود قبول داشتند، و این ارتباط همان بود که آن را عادت الهی می‌خواندند. به عبارت دیگر آنان می‌پذیرفتند که با دیدن آتش باید در انتظار حرارت بود، و این اندیشه چنان در ذهن‌ها رسوخ کرده است که آدمی می‌پندارد رابطه آن‌ها ضروری است، ولی در واقع منشأ این اندیشه، عادت و سنت الهی است که حرارت را در پی آتش، خلق می‌کند.

فاعلیت الهی در امور به صورت مستقیم است، و این تنها فاعلیت مورد قبول اشاعره، بود. آتش تأثیری در ایجاد حرارت ندارد، بلکه حرارت نیز مانند خود آتش محکوم مشیت و خواست خداوندی است، و تقارن این دو مشیت و خواست، مبدأ تصور اصل علیت شده است. از این رو اشاعره معمولا برای اشاره به مبدأ بودن خدا نسبت به عالم، از واژه فاعل استفاده می‌کنند و خداوند را علت نمی‌نامند، بلکه فاعل مختار می‌خوانند. نتیجه آن که ضرورت از عرصه هستی زدوده می‌شود، زیرا در میان اشیا و عناصر مخلوق و طبیعی ضرورتی نیست و از طرفی در ارتباط خدا با مخلوقات هم که رابطه ضرورت حکم فرما نیست و آن‌جا جای‌گاه اختیار است نه ضرورت.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب صوتی جعبه عبادت 15 Aug 2018, 9:10 pm

کتاب صوتی جعبه عبادت اثر عرفان نظر آهاری به روایت زیبا و دل‌نشینی از انسان و شیطان می‌پردازد. این کتاب صوتی در برنامه‌ی راه شب رادیو ایران پخش شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی جعبه عبادت می‌شنویم:

دیروز شیطان را دیدم در حوالی میدان بساطش را پهن کرده بود، فریب می‌فروخت، مردم دورش جمع شده بودند، هیاهو می‌کردند، هول می‌زدند و بیشتر می‌خواستند.

توی بساطش همه چیز بود. غرور... حرص... دروغ... خیانت... به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب جزوه روش‌ها و فنون راهنمایی و مشاوره 15 Aug 2018, 9:00 pm

کتاب جزوه روش‌ها و فنون راهنمایی و مشاوره جز مجموعه جزوات آمادگی آزمون کارشناسی ارشد سراسری، رشته مشاوره می‌باشد که به همراه تست‌ها و پاسخ تشریحی ارائه شده است.

در بخشی از کتاب جزوه روش‌ها و فنون راهنمایی و مشاوره می‌خوانیم:

«تفاوت‌های فردی»

کلیه استعدادهای ما ناشی از تکامل بین توارث و محیط می‌باشد. در درس‌های شخصت، آسیب‌شناسی روانی تکرار شده است و این تکامل یک طرفه نیست نمی‌توان گفت فقط توارث و یا فقط محیط. توارث حاصل باید در محیط شکوفا و رشد پیدا کند. از کارهای مشاور این است که کمک کند تا این استعدادها شکوفا شود. اگر مشاور بتواند به موقع رشد عاطفی، استعداد فردی را بشناسد می‌تواند کمک خوبی به فرد بکند. (هم از نظر عاطفی، اجتماعی) بین افراد تفاوت‌های وجود دارد و مشاور باید به این تفاوت‌ها آشنا باشد. دانستن این تفاوت‌ها خیلی مهم است. (جسم قوی، جسم ضعیف) از نظر عاطفی نیز تفاوت هایی وجود دارد یکی آرام و یکی عصبانی و یکی پرخاشگر می‌باشد. این مسائل تفاوت‌هایی است که در یک کلاس به وضوح دیده می‌شود.

اگر غده تیروئید کم ترشح کند باعث سکوت و آرامش بیش از حد می‌شود و ترشح زیاد این غده باعث پرخاشگری می‌باشد. از نظر اجتماعی نیز کسانی هستند که زود دوست پیدا می‌کنند و اما کسانی هستند که نمی‌توانند به راحتی دوست پیدا کنند. (تفاوت‌ها) از نظر شناختی نیز در زمینه اخلاقی فرد می‌تواند به خوبی ارزیابی کند یا برعکس. یکی پرهوش است یکی کم‌هوش. (نرمال، غیر‌عادی) تنها هوش نیست تفسیری که افراد از وقایع می‌کنند نیز فرق می‌کند. (خوش‌یمن، بد‌یمن) مشاور باید با این تفاوت‌ها آشنایی داشته باشد. در واقع زمینه‌های تفاو‌ت‌های فردی در مدرسه مشهود است. باب مشاوره یکی از دلایل ایجاد آن پرورش تفاوت‌های فردی است (استعداد موسیقی، استعداد ریاضی)به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب خودشناسی 15 Aug 2018, 1:56 am

کتاب خودشناسی از مجله ویستا به معرفی و بررسی نکات جالب و ارزشمندی در زمینه‌ی خودشناسی اعم از آشتی با کودک درون، ارتباط شخصیت و دست دادن، تاثیر رنگ بر رفتار و سلامت و تست اعتیاد به اینترنت می‌پردازد.

خودشناسی (Self-knowledge) اصطلاحی است در روانشناسی برای توصیف اطلاعات فردی یا خود فرد و دانش فردی در مورد خود فرد. خودشناسی مرتبط با خوداندیشی، فکر کردن در مورد خود و انتقاد از خود یا حتی پرسش‌گری، انتقاد و قضاوت از تفکر خود محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب خودشناسی می‌خوانیم:

- بگویید جورابش چه رنگی و چه جنسی است تا بگوییم چطور زندگی می‌کند؟

رنگ‌ها نقطه‌های روشنی هستند که یک محقق روانشناسی را در تاریکی به مقصد می‌رسانند، مثل همین رنگ قرمز که اگر احیانا رنگ جوراب فردا مقابل شما بود، می‌تواند نشانه تمایل بیمارگونه به جلب محبت و توجه دیگران باشد. علاوه بر این استفاده از رنگ قرمز نشانه بیماری‌های نهفته گوارشی و عصبی است و بیشترین تاثیر را روی اطرافیان دارد. در ضمن اگر طرف مقابل شما مرد بود و جوراب قرمز پوشیده بود، روانشناسی را بی‌خیال شوید و صندلی‌تان را عوض کنید.

در مورد استفاده از رنگ‌های دیگر هم می‌شود به راحتی تک‌نگاری کرد، مثل رنگ خاکستری که رنگ آدم‌هایی است که می‌خواهند کمتر دیده شوند یا رنگ سیاه که گرچه معمول است رنگ دل‌مردگی و عدم تسکین است.

- جوراب‌هایش تمیزند؟

خوب نگاه کنید! قبول دارید که جوراب‌های تمیز، سالم و خوش‌رنگ مشخصه آدم‌هایی است که زندگی سالم و محیطی آرام برای لباس پوشیدن دارند، گرچه آدم‌های وسواسی را باید از این قاعده جدا کرد، آن‌ها على رغم داشتن جوراب‌های تمیز و خوش‌رنگ و درخشان، آدم‌هایی عصبی و کم‌طاقت هستند که با این پا و آن پا شدن و ناخن جویدن یا نگاه‌های مستاصل و بی‌قرارشان قابل تشخیص‌اند.

- جوراب‌‌هایش مارک دارند؟

آدم‌هایی که جوراب‌های مارک‌دار می‌پوشند، به شدت کم اعتماد به نفس و ظاهربین هستند، میل به جلب توجه و خودنمایی در آن‌ها به قدری بالاست که پوشیدن یک جوراب ساده و تمیز را فدای یک جوراب بوگندوی صدبار پوشیده مارک‌دار می‌کنند، قبول کنید که جوراب چهارهزار تومنی را هر روز نمی‌شود نو کرد!

- از جوراب‌هایش، کارش را حدس می‌زنیم!

تا اینجا شما محیط خانوادگی طرف مقابل، شخصیت تقریبی و سطح اعتماد به نفس‌اش را از طریق جوراب‌هایش حدس زدید، اما اگر می‌خواهید بدانید چه کاره است، یا تقریبا در چه محیط کاری وقت می‌گذارد، دوباره به جوراب‌هایش دقت کنید. آدم‌هایی که کار بدنی می‌کنند کمتر حوصله دارند هر روز جوراب‌هایشان را بشویند یا تعویض کنند، آن‌ها جوراب‌هایی سوراخ و چرک دارند و تمایلی هم به پوشاندن انگشت‌ پای‌شان نشان نمی‌دهند، در بعضی موارد به خصوص این گروه جوراب‌هایشان را به کل دور می‌اندازند که به اندازه دسته اول قابل تشخیص‌اند. کسانی هم که کار شرکت و دفتری می‌کنند بیشتر اوقات جوراب‌های کمرنگ و با کمترین جلب توجه در محیط کار می‌پوشند که هرچند تمیز و مرتب است از یکنواختی زندگی‌شان حکایت می‌کند.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب تاریکی 15 Aug 2018, 1:04 am

کتاب تاریکی به قلم حامد احمدی روایت‌گر داستان عده‌ای است که در تونلی گیر می‌افتند. احساس می‌کنند که زندانی شده‌اند. اما سعی دارند که به خود بقبولانند که این زندان، یک دنیای کوچک است.

در بخشی از کتاب تاریکی می‌خوانیم:

اول فکر کردم که چه بدشانسی‌ای می‌توانست از این بدتر باشد که در این تونل، این دختران که یکی از یکی پاک‌تر و یکی از دیگری معصوم‌تر، همه رزمی کار از آب در بیایند و آن میزان ذره شانسی را هم که به ما رو آورده بود، بر باد رفته دیدیم.

مثل جهان بیرون خودمان شد. آن‌جا هم باید تلاش کنیم و جان بکنیم تا بتوانیم رضایت دختری را بدست آوریم و اگر نه نمی‌شود که به زور به آن‌ها نزدیک شد. اما این‌جا می‌توانست چنین نباشد. دیگر پلیسی نبود که به خاطر نظم اجتماع و به قول علماء، حفظ بقاء، بخواهد جلوی ما را بگیرد. در جهان بیرون، راه سازش و نرمش، بهترین راه برای نزدیکی است. و البته این‌جا هم از بد حادثه هنوز همین‌طور است.

پنج ماشین در یک تونل چهل متری. شاید که پشت ماشین خانم ورزش، باز هم فضاهای محبوسی باشد و دیگرانی در آن زندگی می‌کنند. مثل جهان خودمان است که نمی‌دانیم که در دیگر سیارات هم آیا موجودات زنده‌ای هستند یا خیر. راست می‌گفت. دیگر دارد چشمان‌ام خسته می‌شوند. در تاریکی نوشتن چشم را خسته می‌کند. مخصوصا این تخته‌هایی که تازه شروع شده است که چکه‌های آبی هست که بر روی صندوق عقب می‌خورد. کم کم احساس می‌کنم که دارد می‌خورد بر سر من.

من اگر جای شما باشم می‌گفتم که چرا تلاش نمی‌کنید و سنگ جلوی راه را کنار نمی‌زنید. یا خاک‌های ریخته شده در درون تونل را که شاید به جهان دیگری برسید. شاید هم دیگر راه باز باشد و بتوانید خود را آزاد کنید. اما. اما شما که اینجا نیستید. سنگ‌های زمخت سیاه را که نمی‌بینید. روی این‌ها با دست‌های خالی نمی‌توان خراشی کشید، چه برسد به جابه‌جا کردن آن‌ها. از همه مهم‌تر، این را بگویم. اول خواستیم که مقداری خاک‌ها را جابه‌جا کنیم. یک مقدار که جلو رفتیم، یک دفعه یک توده‌ی خاک از دوباره آمد و آن مقدار سوراخ ما را پر کرد.

از من می‌خواستند که تو که اهل فن هستی، چاره‌ای بیاندیش. راستش این است که کاری نمی‌شد کرد. و این شد که کندن را رها کردیم. چرا که هدفی بسیار دور بود که بتوان این‌طور خود را نجات دهیم. ضمنا به سختی‌اش و مصرف بیهوده‌ی انرژی هم نمی‌صرفید.به اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meFaviconدانلود کتاب زینت خصوصی 15 Aug 2018, 12:56 am

کتاب زینت خصوصی جلد سوم از مجموعه کتاب‌های زندگی به رنگ خدا، به بررسی آثار و فواید حجاب می‌پردازد.

سرفصل‌های این کتاب شامل موارد زیر است:

پوشش دینی
مقدمه بیان آیه و ترجمه
شان نزول آیه
کوتاه سخنی در ترجمه آیه
نگاهی تفصیلی به آیه
سخنی در مورد حجاب
آثار و فواید حجاب در ابعاد مختلف زندگی انسانبه اشتراك گذاري در:

knowclub

facebook

Blogmarks

del.icio.us

Digg

Ma.gnolia

My Web 2.0

Newsvine

Reddit

Segnalo

Simpy

Spurl

Telegram.meزمان ايجاد صفحه 0.17 ثانيه.